O Nas

SMART DRON, Katowice

essay writer write an essay for me

Usługi dronem i filmowanie z powietrza

Smart dron to przede wszystkim ekipa, która kocha swoją pracę. Naszą pasją jest filmowanie; pokazywanie świata z nowej, niepowtarzalnej perspektywy tworzenie czegoś wyjątkowego i pokazanie tego światu.

Tworzymy zdjęcia oraz filmy promocyjne i spoty reklamowe na strony internetowe oraz do mediów społecznościowych prezentujące usługi, obiekty, lokale, inwestycje, nieruchomości oraz wydarzenia.

essay writer write an essay for me


Realizacja w Tatrach


Realizacja w Chorzowie

W swojej pracy jesteśmy otwarci na współpracę z agencjami marketingowymi, studiami filmowymi,  fotograficznymi czy agencjami nieruchomości.Nasze drony wyposażone są w zestaw czujników antykolizyjnych, dzięki czemu możliwe są również ujęcia z wnętrza pomieszczeń, budynków czy hal.

Do swojej pracy podchodzimy w profesjonalny i odpowiedzialny sposób – posiadamy uprawnienia UAVO oraz ubezpieczenia OC i AC. Ponadto stale rozwijamy swoje umiejętności, między innymi w zakresie montażu filmowego.

Obszar cheap reliable essay writing service świadczenia usług działalności Smart Dron to w szczególności Śląsk oraz okoliczne województwa (małopolskie, opolskie, świętokrzyskie, łódzkie). Na co dzień filmujemy w takich miastach jak Katowice, Mikołów, Tychy, Chorzów, Bytom, Tarnowskie Góry, Kraków, Bielsko-Biała.

Jesteśmy również otwarci na współpracę na terenie całej Polski czy realizację zagranicznych zleceń i projektów.


Realizacja w Mikołowie